Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu v únoru 2022. Last Minute zájezdy na Mauricius za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru na Mauriciu. Mauricius All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor na Mauriciu.

1Mauricius.cz    >    

Dovolená na Mauriciu - únor 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Mauricius v únoru 2022

Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. únor až neděle 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 334 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 169430,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až neděle 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 337 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 126057,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. únor až neděle 20. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 344 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 126057,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. únor až sobota 5. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 354 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 169430,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. únor až čtvrtek 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 355 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 127678,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. únor až pondělí 7. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 356 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 171746,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle měsíce odjezdu

Mauricius All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal