Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Coral Azur Beach Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Mauriciu v lokalitě Trou aux Biches - Coral Azur Beach Resort. Last Minute a All Inclusive pobyty v mauricijské lokalitě Trou aux Biches 2020.

1Mauricius.cz    >    
Trou aux Biches    >    

Coral Azur Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Coral Azur Beach Resort podle termínu

Coral Azur Beach Resort
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v 3hvězdičkovém ubytování Coral Azur Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 17. duben až neděle 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 124 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 31780,- Kč.
 
Coral Azur Beach Resort
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v 3hvězdičkovém ubytování Coral Azur Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. duben až středa 29. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 31780,- Kč.
 
Coral Azur Beach Resort
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v 3hvězdičkovém ubytování Coral Azur Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až úterý 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 169 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 29280,- Kč.
 
Coral Azur Beach Resort
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v 3hvězdičkovém ubytování Coral Azur Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 10. červen až pátek 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 30580,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Trou aux Biches podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal