Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu v prosinci 2021. Last Minute zájezdy na Mauricius za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Mauriciu. Mauricius All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec na Mauriciu.

1Mauricius.cz    >    

Dovolená na Mauriciu - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Mauricius v prosinci 2021

Constance Belle Mare Plage Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2021 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constance Belle Mare Plage Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. prosinec až pondělí 27. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 327 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 173578,- Kč.
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2022 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 27. prosinec až úterý 4. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 338 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 186108,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle měsíce odjezdu

Mauricius All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal