Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Aktuální nabídka luxusní dovolené na Mauriciu s All Inclusive. ✅ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech na Mauriciu. Last Minute zájezdy letecky levně. Mauricius 2019/2020.

1Mauricius.cz    >    

Luxusní dovolená na Mauriciu - Mauricius 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená na Mauriciu podle termínu

Riu Creole
Dovolená Mauricius 2019 - Le Morne v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Creole, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 65194,- Kč.
 
Long Beach Golf & Spa Resort
Dovolená Mauricius 2019 - Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Long Beach Golf & Spa Resort, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až pátek 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 91070,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský bazén
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až neděle 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 54629,- Kč.
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až čtvrtek 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 43425,- Kč.
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 21. červen až neděle 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 51426,- Kč.
 
The Westin Turtle Bay Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Balaclava v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Westin Turtle Bay Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 23. červen až úterý 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 73812,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Tenis
  • Fitness
  • Bar
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 23. červen až pondělí 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 55441,- Kč.
 
Intercontinental Mauricius Resort Balaclava Fort
Dovolená Mauricius 2019 - Balaclava v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Intercontinental Mauricius Resort Balaclava Fort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. červen až středa 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 45883,- Kč.
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. červen až neděle 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 53346,- Kč.
 
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl
Dovolená Mauricius 2019 - Tamarin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 24. červen až středa 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 59417,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 867 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal