Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu letecky za nejlepší ceny online ✅ Letecké zájezdy na Mauricius z letiště ✈ Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Mauricius 2019.

1Mauricius.cz    >    

Mauricius letecky - Mauricius 2019

Vyhledávání zájezdů

Mauricius letecky podle termínu

Dinarobin Golf & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dinarobin Golf & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 23. březen až neděle 31. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 72480,- Kč.
 
Le Palmiste Resort And Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Trou aux Biches v 3hvězdičkovém ubytování Le Palmiste Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 23. březen až pondělí 1. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 43835,- Kč.
 
Veranda Palmar Beach
Dovolená Mauricius 2019 - Belle Mare v 3hvězdičkovém ubytování Veranda Palmar Beach, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 23. březen až neděle 31. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 48780,- Kč.
 
Beachcomber Hotel Shandrani Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Blue Bay v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Beachcomber Hotel Shandrani Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až úterý 2. duben, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % v aktuální ceně 67638,- Kč.
 
Laguna Beach
Dovolená Mauricius 2019 - Grand Riviere v hvězdičkovém ubytování Laguna Beach, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až úterý 2. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 55724,- Kč.
 
Hilton Mauritius Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Flic en Flac v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Mauritius Resort & Spa, s délkou 16 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až pondělí 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 82806,- Kč.
 
Laguna Beach
Dovolená Mauricius 2019 - Grand Riviere v hvězdičkovém ubytování Laguna Beach, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až sobota 30. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 47930,- Kč.
 
Lux* Grand Gaube
Dovolená Mauricius 2019 - Grand Gaube v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování Lux* Grand Gaube, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až úterý 2. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 82765,- Kč.
 
The St. Regis Mauritius & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The St. Regis Mauritius & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až úterý 2. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 161402,- Kč.
 
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2019 - Blue Bay v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shandrani Beachcomber Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až středa 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 56207,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1481 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal