Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Dovolená Le Morne 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu v letovisku Le Morne za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Le Morne. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Mauricius.cz    >    

Dovolená Le Morne - Le Morne 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Le Morne a Last Minute zájezdy

Lux*Le Morne
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lux*Le Morne, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až pondělí 14. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 129213,- Kč.
 
St Regis Mauritius Resort
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St Regis Mauritius Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až středa 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 89158,- Kč.
 
Riu Creole
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Creole, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 40410,- Kč.
 
St Regis Mauritius Resort
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St Regis Mauritius Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 72128,- Kč.
 
Dinarobin Beachcomber Golf & Spa
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dinarobin Beachcomber Golf & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 82522,- Kč.
 
Riu Le Morne - Adult Only
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riu Le Morne - Adult Only, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 70465,- Kč.
 
St Regis Mauritius Resort
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St Regis Mauritius Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 115615,- Kč.
 
St. Regis
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St. Regis, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 146683,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Fitness
 • Bar
 
St. Regis
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St. Regis, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 126658,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Fitness
 • Bar
 
St Regis Mauritius Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St Regis Mauritius Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 96353,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1169 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Le Morne podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal