All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Mauriciu s možností přidat odkaz - Mauricius 2021 / 2022

Všeobecné informace o Mauriciu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Mauriciu, informace o zájezdech a bezpečnost. Mauricius 2021 / 2022.

Mauricius - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Mauricius především do destinací Belle Mare, Blue Bay, Flic en Flac, Grand Baie, Grand Gaube, Le Morne, Tamarin a Trou aux Biches naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Mauriciu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Mauriciu

Zajímají vás jak draho je v Mauriciu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Mauriciu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Mauricius a Mauricius Last Minute.

Léky na Mauricius

Co si s sebou na dovolenou na Mauricius přibalit za vhodné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti cestovní nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před sluncem a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky na nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a cestovní teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Mauriciu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Mauriciu

Jaké je aktuální počasí v Mauriciu se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1mauricius.cz

Informace o doméně 1mauricius.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestovního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých doménových jmen s historií.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Mauriciu? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Mauriciu. Pokud máte vlastní internetové stránky o Mauriciu, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Mauricius 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Mauriciu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Mauricius vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Mauricius vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Mauriciu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Mauriciu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Mauriciu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty - informace o dovolené, Srí Lanka - informace o dovolené, Španělsko - informace o dovolené nebo například dovolenou Thajsko - informace o dovolené? Další možností je třeba Tunisko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Mauriciu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Mauriciu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Mauriciu můžete také podle kvality: např Mauricius levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Mauriciu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mauricius nebo sekci dovolená s dětmi.