All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Mauriciu s možností přidat odkaz - Mauricius 2023/2024

Všeobecné informace o Mauriciu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Mauriciu, informace o zájezdech a bezpečnost. Mauricius 2023/2024.

Dovolená Mauricius 2023/2024
Last Minute Mauricius

Mauricius - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu 1mauricius.cz odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro CK.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Mauricius především do destinací Belle Mare, Blue Bay, Flic en Flac, Grand Baie, Grand Gaube, Le Morne, Tamarin a Trou aux Biches naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Mauriciu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Mauriciu

Zajímají vás jak draho je v Mauriciu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Mauriciu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Mauricius a Mauricius Last Minute.

Léky na Mauricius

Co si s sebou na dovolenou na Mauricius přibalit za vhodné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti cestovní nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před sluncem a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky na nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a cestovní teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Mauriciu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Mauriciu

Jaké je aktuální počasí v Mauriciu se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1mauricius.cz

Informace o doméně 1mauricius.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestovního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých doménových jmen s historií. Další zajímavé domény nejen z oblasti cestovního ruchu pak naleznete na stránkách zajímavé domény k prodeji.

Víkendové pobyty pro dva

Další možnosti dovolené pro dva a víkendových pobytů pro dva naleznete na dovolená a víkendové pobyty pro 2.

Dovolenou Mauricius 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Mauriciu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Mauricius vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Mauricius vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Mauriciu vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Mauriciu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Mauriciu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bali - informace o dovolené, Bulharsko - informace o dovolené, Černá Hora - informace o dovolené nebo například dovolenou Česká republika - informace o dovolené? Další možností je třeba Dominikánská republika - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Mauriciu může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Mauricius letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Mauriciu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Mauriciu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Mauriciu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mauricius nebo sekci dovolená s dětmi.