All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Mauriciu s možností přidat odkaz - Mauricius 2021

Všeobecné informace o Mauriciu s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Mauriciu, informace o zájezdech a bezpečnost. Mauricius 2021.

Mauricius - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy na Mauricius především do destinací Belle Mare, Blue Bay, Flic en Flac, Grand Baie, Grand Gaube, Le Morne, Tamarin a Trou aux Biches naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Mauriciu jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Mauriciu

Zajímají vás jak draho je v Mauriciu? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Mauriciu.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů na Německu můžeme doporučit weby Dovolená Mauricius a Mauricius Last Minute.

Léky na Mauricius

Co si s sebou na dovolenou na Mauricius přibalit za vhodné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti cestovní nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před sluncem a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky na nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a cestovní teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Mauriciu naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Mauriciu

Jaké je aktuální počasí v Mauriciu se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o 1mauricius.cz

Informace o doméně 1mauricius.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestovního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých doménových jmen s historií.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Mauriciu? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Mauriciu. Pokud máte vlastní internetové stránky o Mauriciu, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Mauricius 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Mauricius vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Mauriciu vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Mauriciu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Mauriciu žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty Informace, Srí Lanka Informace, Španělsko Informace nebo například dovolenou Thajsko Informace? Další možností je třeba Tunisko Informace.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.