All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Golf Mauricius - Mauricius 2021

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů na Mauricius 2021. Dovolená s golfem All Inclusive. Golfové pobyty na Mauriciu 2021 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky na Mauricius. Mauricius 2021.

Golf Mauricius podle termínu

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 55 663 Kč
 • 55 106 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě 2021 v lokalitě Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až středa 7. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 55106,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu. Recenze ubytovacího zařízení Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 69 345 Kč
  • 68 652 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě 2021 v resortu Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 28. června do pátek 9. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 9 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 68652,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 67 646 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až pondělí 12. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 67646,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu. Recenze ubytovacího zařízení Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 70 488 Kč
  • 67 668 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v resortu Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 10. srpna do středa 18. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 52 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 67668,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 85 702 Kč
  • 81 417 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až úterý 7. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 69 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 81417,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu. Recenze ubytovacího zařízení Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 85 702 Kč
  • 81 417 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v resortu Trou aux Biches v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do středa 8. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 70 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 81417,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Beachcomber Paradise Golf Resort
  ★★★★★
  • 87 284 Kč
  • 70 700 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Beachcomber Paradise Golf Resort, v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až čtvrtek 16. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, aktuálně v ceně 70700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu.
  Beachcomber Paradise Golf Resort
  ★★★★★
  • 55 405 Kč
  • 46 540 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v resortu Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Beachcomber Paradise Golf Resort od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. srpna do čtvrtek 9. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální online ceně 46540,- Kč.
  Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa
  ★★★★★
  • 76 404 Kč
  • 75 640 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až čtvrtek 16. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 75640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu.
  Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa
  ★★★★★
  • 49 485 Kč
  • 48 990 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2021 v resortu Le Morne v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. srpna do čtvrtek 9. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 48990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 153 nalezených

  Dovolenou Mauricius 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Mauriciu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Mauricius vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Mauricius vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Mauriciu vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Mauriciu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Mauriciu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021/2022 nebo například dovolenou Portugalsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Mauriciu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Mauriciu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Mauriciu můžete také podle kvality: např Mauricius levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Mauriciu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mauricius nebo sekci dovolená s dětmi.