Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Trou aux Biches v červenci. ✅ Aktuální nabídka dovolené v červenci ☀ v letovisku Trou aux Biches. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech a Last Minute zájezdy. Červenec 2020 na Mauriciu za nejvýhodnější ceny.

1Mauricius.cz    >    
Trou aux Biches    >    

Trou aux Biches červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Trou aux Biches v červenci 2020

Beachcomber Hotel Trou Aux Biches Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Beachcomber Hotel Trou Aux Biches Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 257 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 59963,- Kč.
 
Beachcomber Hotel Trou Aux Biches Resort & Spa
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Beachcomber Hotel Trou Aux Biches Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu středa 8. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem za 259 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 51756,- Kč.
 
Trou Aux Biches
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Trou Aux Biches, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu středa 15. červenec až pondělí 27. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 266 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 58254,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Tenis
  • Volejbal
  • Fitness
  • Animační programy
 
Recif Attitude
Dovolená Mauricius 2020 - Trou aux Biches v 3.5hvězdičkovém ubytování Recif Attitude, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 29. červenec až pátek 7. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 36010,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Trou aux Biches podle měsíce odjezdu

Trou aux Biches All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal