All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Grand Baie    >    

Dovolená Grand Baie v červenci 2022 - Červenec na Mauriciu

Dovolená Grand Baie v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu v červenci 2022. Zájezdy Grand Baie za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Grand Baie v červenci 2022

Lux Grand Baie
★★★★★
 
 • 57 649 Kč

Detail

Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Grand Baie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lux Grand Baie, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pondělí 7. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 154 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 57649,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Mauricius v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu.
Victoria Beachcomber Resort & Spa
★★★★
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 • 62 939 Kč
 • 61 680 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Užili jsme si nejlepší dovolenou po mnoha letech.

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2022 v resortu Grand Baie, v místě Victoria Beachcomber Resort & Spa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Victoria Beachcomber Resort & Spa od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. července do pátek 22. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 161 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 61680,- Kč.
  Mauricia Beachcomber
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 56 746 Kč
  • 53 341 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Grand Baie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mauricia Beachcomber, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. červenec až čtvrtek 28. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 170 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 53341,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Mauricius v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mauricia Beachcomber je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Royal Palm
  ★★★★★
  • 106 167 Kč
  • 82 810 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2022 v resortu Grand Baie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Palm od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 18. července do sobota 30. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 171 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Mauriciu. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Mauricius. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 %, v aktuální online ceně 82810,- Kč.
  Mauricia Beachcomber
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 56 746 Kč
  • 53 341 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Mauricius v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Grand Baie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mauricia Beachcomber, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. červenec až čtvrtek 11. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 184 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 53341,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Mauricius v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Mauriciu. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Mauricia Beachcomber je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Grand Baie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Mauriciu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Mauricius vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Mauricius vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Mauriciu vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt na Mauriciu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Mauriciu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2022, dovolenou Francie 2022, dovolenou Chorvatsko 2022/2023 nebo například dovolenou Itálie 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Mauriciu může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Mauricius letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Mauriciu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Mauriciu můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Mauriciu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Grand Baie nebo sekci dovolená s dětmi.