Ostrov Mauricius
Dovolená Mauricius

Dovolená Belle Mare 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Mauriciu v letovisku Belle Mare za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Belle Mare. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Mauricius.cz    >    

Dovolená Belle Mare - Belle Mare 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Belle Mare a Last Minute zájezdy

Constance Belle Mare Plage
Dovolená Mauricius na podzim 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constance Belle Mare Plage, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 116901,- Kč.
 
Tropical Attitude
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v 3.5hvězdičkovém ubytování Tropical Attitude, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 57757,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Volejbal
 
Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri La´s Le Touessrok Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 172287,- Kč.
 
Hotel Ambre A Sun Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ambre A Sun Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 39990,- Kč.
 
Constance Belle Mare Plage Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constance Belle Mare Plage Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 113135,- Kč.
 
Hotel Long Beach A Sun Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Long Beach A Sun Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 72990,- Kč.
 
Hotel Ambre A Sun Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ambre A Sun Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 55690,- Kč.
 
Constance Belle Mare Plage Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constance Belle Mare Plage Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 95903,- Kč.
 
Lux* Belle Mare Resort & Villas
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lux* Belle Mare Resort & Villas, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. prosinec až pátek 25. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 90699,- Kč.
 
Hotel Long Beach A Sun Resort
Dovolená Mauricius v zimě 2020 v lokalitě Belle Mare v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Long Beach A Sun Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. prosinec až úterý 22. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 55990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 143 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Belle Mare podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal